Global Trade S.A.
00-382 Warszawa , ul. Solec 81B/A60
KRS: SĄD REJONOWY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWA 0000318516
Regon: 871700473, NIP: 956-211-97-16
Kapitał zakładowy: 1 000 000 zł
tel. + 48 56 675 01 01
e-mail: sekretariat@global-trade.pl
http://www.global-trade.pl
Zostań fanem Global Trade S.A. na Facebook!


Witamy w Global Trade S.A. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą oraz ofertą produktową.

Misją Global Trade S.A. jest oferowanie na rynku, bezpiecznych i niezawodnych systemów do budowy instalacji wodnych i centralnego ogrzewania, dlatego już dziś możesz poszerzyć krąg klientów usatysfakcjonowanych naszymi produktami. Kierując się dobrymi praktykami w biznesie, odpowiedzialnie traktujemy partnerów i kontrahentów, a współpraca z wykonawcami montującymi nasze produkty jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy głęboko przekonani, że realizacja przyjętej polityki jakości oraz środowiskowej przyczyni się do umocnienia naszej pozycji rynkowej i ekonomicznej zapewniając użytkownikom oferowanych przez nas systemów najwyższe zadowolenie.
Dla utrzymania i pogłębienia tak określonego wizerunku przyjmujemy następujące zobowiązania:
dostarczanie wyrobów i usług, zaspokajających potrzeby naszych klientów, przyjaznych środowisku, przy optymalnych kosztach,
utrzymywanie z odbiorcami, dostawcami i podwykonawcami partnerskich kontaktów opartych na zasadach fair play,
przestrzeganie obowiązujących uregulowań prawnych i innych wymagań dotyczących zidentyfikowania aspektów środowiskowych.
Jako ekspert w dziedzinie instalacji wewnętrznych proponujemy naszym klientom systemy innowacyjne i nowoczesne technologicznie. Na rynku instalacyjno-budowlanym jesteśmy dostawcą kompletnych produktów do rozprowadzenia instalacji ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Nasze systemy to sprawdzone i łatwe w montażu zestawy rur i kształtek. Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo klientów systemy posiadają wszelkie certyfikaty i atesty oraz ubezpieczenie produktowe o wysokości 1 000 000 PLN.
Służymy Państwu doradztwem technicznym i projektowym, dostarczamy zamówiony towar we wskazane przez klienta miejsce w kraju jak i za granicą. Ważnym aspektem naszej działalności są bezpłatne szkolenia z oferowanych na rynku produktów. Wykonujemy je dla projektantów, instalatorów oraz przedsiębiorstw wykonawczych, a także dystrybutorów branżowych.

Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś. Odkryj nowy wymiar komfortu i nowoczesności, jaki dają nasze systemy instalacyjne.

Nasze produkty i marki
design: Agencja Filmowa NEXTLEVEL
GLOBAL TRADE S.A. copyright 2009, all rights reserved